Instagram: https://www.instagram.com/truhlarstvi_mistr_m/
Menu

Služby

Výroba nábytku na míru

Pokud sníte o atypicky řešeném nábytku do pracovny nebo chcete prakticky využít každý centimetr Vašeho interiéru, je pro Vás výroba nábytku na míru tou pravou volbou.

Zakázkové truhlářství

Od počátku podnikání se zabýváme zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme především kuchyňské linky, vestavěné skříně, schodiště, pergoly a další zahradní vybavení. Velký objem zakázek tvoří také výroba nábytku do komerčních prostor a dalších organizací, jako jsou obchodní domy, školy, zájmová centra, restaurace nebo kancelářské prostory. 

Tesařské práce

Naše znalosti a zkušenosti v oboru truhlářství jsou široké. Také v oboru tesařství jsme zkušení a nabízíme kompletní realizaci krovů a střech včetně klempířských prací. Tyto zkušenosti zužitkováváme také při výrobě pergol či parkovacích stání.

 • 1

  Osobní konzultace

  Náš odborný personál Vám poradí ve všech otázkách, které se týkají truhlářské výroby, materiálů nebo designu a to nejen v naší kanceláři, ale také u Vás doma. Stačí nás kontaktovat a domluvit si osobní schůzku s naším pracovníkem. Termín rádi uzpůsobíme Vašemu přání.

 • 2

  Odborné zaměření

  Předtím, než se rozhodnete objednat truhlářské služby nebo výrobky, navštíví Vás náš truhlářský mistr, který odborně příslušné prostory změří a připraví podklady pro cenové kalkulace, nákresy a i možné 3D-návrhy. Naši truhláři si prostory důkladně prohlédnou, aby dodávka Vámi vysněného truhlářského výrobku byla perfektní a bez zbytečných technických problémů.

 • 3

  Grafické návrhy

  Pro Vaši lepší představu nabízíme zpracování 2D nebo 3D grafických návrhů, které Vám usnadní orientaci v prostoru a také si lépe představíte vybrané materiály na konkrétním výrobku. Součástí vizualizace je vyvzorování materiálů - společně vybereme tu nejpříjemnější možnou variantu a kombinaci. 

 • 4

  Truhlářská výroba

  Na základě přesně stanovené a uzavřené objednávky (vzor naší smlouvy o dílo), vyrábíme dle Vašich přání a požadavků. Během výroby můžete svůj budoucí výrobek přijít zkontrolovat. Ujistíte se tak, že děláme maximum pro Vaši spokojenost.

 • 5

  Přesná dodávka a montáž

  Naší snahou jsou přesné a kvalitní dodávky. V případě velkých zakázek, které vyžadují delší dobu pobytu našich truhlářů ve Vašem prostředí, se snažíme co nejvíce zkrátit dobu montáže - ovšem při zachování maximální kvality dodávky. Po našich montážích nemusíte několik hodin uklízet. Běžný úklid je součástí našich služeb. Výrobky, které nevyžadují montáž, si můžete vyzvednout v naší provozovně. 

 • 6

  Záruční revize a údržba

  Našim zákazníkům garantujeme možnost využití záruční revize a údržby výrobků. Mezi vybrané výrobky, u kterých je tato záruční revize a údržba opodstatněná a tedy i garantovaná jsou kuchyňské linky, vestavěné skříně, různé druhy nábytku, které obsahují kování, panty a jiné, interiérové dveře. Naši truhláři překontrolují správný technický stav výrobku po 12 měsících od dne předání. Tato revize a běžná údržba je zcela bezplatná. Vaše spokojenost je pro nás důležitá, proto jednoduše zavolejte a domluvte si termín.

Truhlářství mistr M s.r.o.
K Papírně 171/32
312 00 Plzeň

Otevírací doba
PO – PÁ 8:00 – 15:30

Mimo otevírací dobu je schůzka možná po telefonické domluvě.