Instagram: https://www.instagram.com/truhlarstvi_mistr_m/
Menu

Kompletní vybavení garsoniéry

Umíme si poradit i s vybavením celých interiérů - a to od návrhu až po konečnou realizaci

3. 6. 2019 v 14:59

Právě jsme dokončili kompletní realizaci jednopokojového bytu nedaleko Plzně. Celá spolupráce s klientkou začala poptávkou návrhu (a 3D vizualizace) menšího bytu, který bylo třeba vybavit tak, aby v něm nic nechybělo, byl funkční a přesto zůstal vzdušný a nepůsobil stísněně. 
Na základě klientčiných požadavků, našich nápadů a zkušeností vznikl návrh, který odpovídal jejím potřebám a představám. V hlavní obytné místnosti tak nechybí plnohodnotná kuchyňská linka s moderními spotřebiči, velká šatní skříň, postel s úložným prostorem nebo knihovna. TV stolek slouží díky otočnému modulu také jako menší jídelní stůl. Díky tomu, že předsíň je jen pár kroků od kuchyně, bylo možné umístit zde klasickou lednici s mrazničkou (výška 170 cm). Zbylá část předsíňové stěny slouží k ukládání kabátů a obuvi. Součástí botníku je také nika se zrcadlem a čalouněnou lavicí pro větší komfort. Čalounění jako takové bylo součástí dodávky. Kromě sedáku v předsíni jsou čalouněna také čela postele. 

Nábytek je vyroben z bílého lamina v kombinaci s šedou Chromix. Bílá barva prostor opticky zvětší a detaily v šedé dodají prostoru šmrnc. 
Šedá barva se objevila také na skleněných dvířkách horních skříněk kuchyňské linky nebo na čalounění. 

 

Realizace: 12/2018

 

 

Truhlářství mistr M s.r.o.
K Papírně 171/32
312 00 Plzeň

Otevírací doba
PO – PÁ 8:00 – 15:30

Mimo otevírací dobu je schůzka možná po telefonické domluvě.