Kalkulace

Výroba nábytku na míru

Pokud sníte o atypicky řešené pracovně nebo originálním konferenčním stolku, který v žádném jiném obývacím pokoji neuvidíte, je pro vás výroba nábytku na míru tou pravou volbou. 

Vyrobíme vám jedinečný nábytek

Takový, který perfektně zapadne do daného interiéru. A bude vám sloužit i desítky let. Protože ho vyrobí precizní a velmi zkušení truhláři. A co vše pro vás vyrobí?

A navíc vám vybavíme klidně celý byt i dům

A vlastně i kancelář. Naší snahou jsou kompletní realizace celých objektů - tzv. vybavení interiéru na klíč. Snažíme se navrhnout vybavení do celého interiéru tak, aby došlo k vzájemnému propojení barev, materiálů i designu.

Nabízíme vám také služby bytového designera

Ten vám navrhne nábytek do celého bytu, vytvoří vám 2D a 3D grafické návrhy. Dále vám pomůže s výběrem materiálů, barev a stylů, aby vše dokonale ladilo. Celou zakázku poté vytvoří naši mistři truhláři.

Už si nemusíte lámat hlavu, kde si necháte vyrobit kuchyňskou linku, nábytek do dětského pokoje nebo kde koupíte kvalitní dřevěný konferenční stolek do vašeho obývacího pokoje, tak aby se přesně materiálově a barevně hodil k vaší nové sedací soupravě.

 


Upřesnění k obchodním podmínkám

V případě, že dojde mezi prodávajícím a kupujícím - spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu ze smlouvy, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, email: adr@coi.cz, web adr.coi.cz.

[Přeskočit navigaci]

Realizace výroby nábytku na míru


Nechte se inspirovat našimi posledními realizacemi nábytku na míru.


Kuchyňská linka - Standard - masiv - tvar L

Kuchyňská linka Standard - masiv olše - tvar L

Krásné provedení kuchyňské linky z masivu - olše je ukázkou kombinace dřeva a kovu. Kovové nožičky a úchytky včetně kuchyňských...

Vestavěná skříň - bílá perlička, šedivý lacobel

Vestavěné skříně Plzeň - bílá perlička + lacobel

Moderní vestavěné skříně z lamina bílá perlička s posuvnými dveřmi, které jsou taktéž tvořeny z lamina bílé perličky v...

Obývací stěna Plzeň

Nábytek na zakázku - obývací stěna Plzeň

Moderní nábytek na míru do obývacího pokoje rodinného domu v Plzni obohatil danou místnost o luxusní prvek. Zákazník si na...

Postel s nebesy

Tato postel s nebesy je vyráběna z masivního bukového dřeva. Postel je vyvýšena, aby při odpočívání bylo vidět z okna a celá...


Adresa

Truhlářství mistr M s.r.o.
Průmyslová 33, 301 01 Plzeň
Tel.:     +420 776 557 912
Email: info@mistrM.cz

Otevírací hodiny

PO – PÁ  8:00 – 15:30
Mimo otevírací dobu je schůzka možná po telefonické domluvě.

© Všechna práva vyhrazena Truhlářství mistr M s.r.o. - kuchyně Plzeň, partneři

Optimalizace pro vyhledávače Plzeň